Türk Telekom Müzik, O Ses Türkiye Tırı ile müzik keyfini üniversitelere taşıyor!

Türk Telekom Müzik, O Ses Türkiye Tırı ile müzik keyfini üniversitelere taşıyor!
Türk Telekom Müzik, O Ses Türkiye ile birlikte 27 Ekim - 24 Kasım tarihlerinde yedi şehirde, yedi üniversiteyi ziyaret edecek. Türk Telekom Müzik ile üniversite kampüslerini ziyaret edecek olan O Ses Türkiye tırında, katılımcılar O Ses Türkiye deneyimini yaşayacak. Türk Telekom Müzik Karavanı’nda gençler, müzik keyfini Telekom Müzik Sahne’den yepyeni isimlerin özel konserleriyle doyasıya yaşayacak.

Bu yıl başvuruların sadece Türk Telekom Müzik’ten yapıldığı, Türkiye’nin en çok izlenen müzik yarışması O Ses Türkiye heyecanı, Türk Telekom Müzik ile kampüslere taşınıyor. Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik ile üniversite turuna çıkmaya hazırlanan O Ses Türkiye tırı, 27 Ekim - 24 Kasım tarihleri arasında yedi farklı şehirde üniversiteleri ziyaret edecek. Etkinlik; 27 Ekim’de İstanbul’da başlayacak ve İzmir, Konya, Ankara, Eskişehir, Bolu ile Bursa’daki kampüslerde üniversitelileri müzikle buluşturacak.

Etkinlik kapsamında O Ses Türkiye tırına gelerek performanslarını sergileyecek katılımcılar O Ses Türkiye sahnesinde şarkı söyleme deneyimini yaşayacak. 27 Ekim Perşembe günü Gökcan Sanlıman konseri ile müzik keyfini kampüslere taşıyacak Türk Telekom Müzik Karavanı’nda farklı şehirlerde ve farklı kampüslerde Türk Telekom Müzik Sahne’den yepyeni isimler konser verecek.

Türk Telekom Müzik ve Türkiye’nin en çok izlenen müzik yarışması O Ses Türkiye’nin üniversite etkinlikleri, birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve sürpriz hediyeler eşliğinde gerçekleşecek.

Ayrıca O Ses Türkiye tırında DJ performanslarıTweetwall ile ‘Şarkıyı En Hızlı Sen Tahmin Et’ ve ‘En Hızlı Sen Ara’ yarışmalarının yanı sıra, Türk Telekom Çadırı’nda gerçekleştirilecek Twitter Rodeo ve Refleksoloji oyunları ile üniversiteliler müzik dolu anlar yaşayacak. Etkinlik alanında yer alacak olan dev selfie çubuğu ile de bu özel günü ölümsüzleştirebilecekler.

Üniversite Ziyaret Takvimi
27 Ekim – Kültür Üniversitesi, İstanbul
07 Kasım – Ege Üniversitesi, İzmir
09 Kasım – Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın
15 Kasım – Bilkent Üniversitesi, Ankara
17 Kasım – Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir
22 Kasım – Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Bolu
24 Kasım – Uludağ Üniversitesi, BursaBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER