Son 10 yılın en iyi açılış yapan aşk filmi: İkimizin Yerine!

Son 10 yılın en iyi açılış yapan aşk filmi: İkimizin Yerine!
TAFF'ın yapımcılığını üstlendiği, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor ve İştar Gökseven’in başrollerinde yer aldığı, yılın en büyülü aşk filmi “İkimizin Yerine” bir rekora imza attı. Senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay'ın üstlendiği film 21 Ekim'de vizyona girdi ve son 10 yılın en iyi açılış yapan filmi oldu.

Box Office Türkiye'nin haberine göre sonbaharın en iddialı yapımlarından biri olan film yalnızca üç günde 332.216 biletli seyirci tarafından izlendi. Bu performans, 2003 yılında vizyona giren Asmalı Konak Hayat filminden sonra bir aşk filminin gerçekleştirdiği en iyi açılış performansı oldu. Yani 21-23 Ekim tarihleri arasında sinemaya giden yaklaşık her iki kişiden birinin İkimizin Yerine'yi izledi. 
 

Filmin Konusu
Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada yaşayan, sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek'in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı karakterini canlandırıyor.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek, kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER