Kara Sevda'da Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?

Kara Sevda'da Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?
Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’nın yeni bölümünde, tesadüf ve sürprizlerle dolu bir İstanbul gecesinin bir araya getirdiği Kemal ve Nihan’ın romantik sahneleri ekrana gelecek. Bir gece için her şeyden uzaklaşmak isteyen Kemal ve Nihan, hiç beklemedikleri bir anda karşı karşıya kalırlar. Sevilen müzik grubu PERA’nın konuk olduğu Kara Sevda’nın yeni bölümüne duygu dolu sahneler damga vuracak.


 
Acı dolu günler yaşayan Nihan, bir süreliğine de olsa her şeyi unutabileceği bir gece geçirmek için, Kemal’le mutlu günlerinden bir anının peşinden gider. Kemal’le olan geçmişi her adımda karşısına çıkan Nihan, kendi gerçekleriyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacak. Kalplerinin sesini dinleyen Kemal ve Nihan, savunmasız olarak karşı karşıya geldiklerinde, birbirlerinden uzaklaşamayacaklarını anlayacaklar.

Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Özlem Yılmaz, Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda 26 Ekim Çarşamba saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER