Youtube Red'ten üç yeni dizi geliyor

Youtube Red'ten üç yeni dizi geliyor
17-20 Ekim'de Cannes'da düzenlenen MIPCOM (Dünya Eğlence İçerik Pazar Fuarı) sona ererken, fuara katılanlardan isimlerden Youtube'tan da yeni dizi haberleri geldi. Sitenin ücretli içerik servisi olan Youtube Red, gelecek sene için üç yeni program yayınlayacağını duyurdu. Açıklama da Youtube'ın global içerikten sorumlu başkanı Susanne Daniels'dan geldi.

Impulse: Universal Cable Productions'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin arkasındaki isim Doug Liman. Dizinin senaryosunu en iyi Lost dizisiyle bilinen Jeff Lieber yazacak ve kadrosunda tanınmış Youtuber isimler yer alacak. Impulse, tehlike anında teleport ile bulunduğu yerden uzaklaşabilme yeteneği olduğunu keşfeden genç bir kızın merkezinde olduğu bir bilimkurgu dizisi.

İsmi henüz belli olmayan ikinci proje ise yarım saatlik komedi türünde bir proje olacak, başrollerinde ise tanınmış Youtube yıldızlarından Dan Avidan ve Arin Hanson yer alacak. Yeni bir araya gelmiş bir grup eSports oyuncusu çok rekabetçi ve zalim bir oyunda en tepede yer alabilmek için uğraşacaklar.

Youtube Red'in son projesi ise kendisine iki ay önce bir Youtube kanalı açan ve 1.3 milyon takipçi toplayan Dwayne Johnson'dan. Yarım saatlik aksiyon dizinin yapımcılığını üstlenen oyuncunun projesi, müşterilerinin kazara olan ölümlerini önlemek için çalışanlarını zamanda 33 gün geriye gönderen bir sigorta şirketi üzerine.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER