Alyssa Milano, Wet Hot American Summer dizisinin kadrosunda katıldı

Alyssa Milano, Wet Hot American Summer dizisinin kadrosunda katıldı

Alyssa Milano dizi oyunculuğuna geri dönüyor.

Oyuncunun Netflix'in ikinci sezonuyla geri dönecek olan Wet Hot American Summer dizisinde yer alacağı açıklandı. 2001 yapımı aynı isimli komedi filminin dizi versiyonu olan yapım, Temmuz 2015'te sekiz bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelmişti.

Bir yaz kampının son gününü anlatan filmin dizi versiyonunun ilk sezonu kampın ilk gününü üzerineyken yeni başlayacak olan sezonun ismi ise Wet Hot American Summer: Ten Years Later olacak ve kampın 10 sene sonraki durumunu işleyecek. Aktristin dizide hangi karakterde yer alacağı açıklanmazken, ilk sezonda yer alan ve diziye dönecek olan isimler de açıklandı:

Bradley Cooper, Paul Rudd, Elizabeth Banks, Marguerite Moreau, Zak Orth, Michael Ian Black, Janeane Garofalo, Amy Poehler, Molly Shannon, Lake Bell, Michael Showalter, Christopher Meloni, A.D Milles, Chris Pine, Kristen Wiig, Joe Lo Truglio, Ken Marino ve Josh Charles.

Milano son olarak ABC kanalı dizisi Mistresses'ın ilk iki sezonunda yer almıştı ve moda şovu Project Runway'de de sunuculuk yapıyor.BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER