Antalya Film Festivali'nin biletleri satışa sunuldu!

Antalya Film Festivali'nin biletleri satışa sunuldu!
Her yıl dünyanın dört bir tarafından gelen sinemacıları Antalya’da buluşturan Uluslararası Antalya Film Festivali, 53. yılında da dopdolu bir program hazırladı. Bu sene 16 - 23 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival kapsamında yerli ve yabancı 134 film seyirciyle buluşacak. 8 gün sürecek festivalde yüzlerce sinema profesyonelinin yanı sıra, dünya çapında oyuncular, yönetmenler, sektörün birbirinden değerli isimleri de ağırlanacak. 

Yaklaşık 40 bin kişinin takip etmesi beklenen, bir hafta sürecek Türkiye’nin en önemli sinema organizasyonlarından Uluslararası Antalya Film Festivali’nin biletleri, internet üzerinden biletix ve Marsgate’de satışta. 5 liradan satışa sunulan biletleri, ayrıca Antalya Kültür Merkezi (AKM), Migros ve MarkAntalya gişelerinden satın alma imkanı da mevcut.

Festival kapsamında filmler; Ulusal Yarışma, Uluslararası Yarışma, Renkahenk Seçki, Dünya Sinemalarından, İlk Filmler, Ustaların Gözünden, Hiçbir Yerin İnsanları, Fokus Ülke: Çin, Demokrasi Filmleri: Güneş Tutulması, Kapalı Gişe Atıf Yılmaz Filmleri, Tarık Akan Filmleri, Gece Yarısı Gösterimleri, Özel Gösterimler, Onuruna, Anısına, Engelsiz Filmler, Kısa Film Seçkisi ve Belgesel Seçkisi başlıkları altında seyirciyle buluşacak.

Tüm filmler hakkında detaylı bilgileri ise festivalin yenilenen web sitesinde bulabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve konular arasında rahat geçiş yapmayı sağlayan özelliği ile kullanıcı dostu olan Uluslararası Antalya Film Festivali resmi internet sitesiantalyaff.com hem filmler ve etkinliklerle ilgili detayları hem de festival boyunca eklenebilecek sürprizler ile değişiklikleri rahatlıkla takip edebilecek şekilde tasarlandı. Kullanıcılar, festivalde olan her şeyden anında haberdar olmak için e-posta adreslerini kaydettirebilecekleri gibi gösterim ve etkinlik çizelgesiyle de tüm sinema salonlarındaki gösterimler ile Festival Yolu başta olmak üzere tüm etkinlikleri günlük olarak takip imkanı da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER