Beta Film'in üç yeni dizisi prömiyerini bu yılki MIPCOM'da yapacak

Beta Film'in üç yeni dizisi prömiyerini bu yılki MIPCOM'da yapacak
The Verdict

17-20 Ekim arasında Cannes, Paris'te düzenlenecek olan olan dünyanın en büyük içerik pazarı MIPCOM'a, Beta Film de üç yeni yapımın uluslararası prömiyerini gösterimleri için getiriyor.

Bunlardan ilki daha önce haberini de yaptığımız undefined">The Same Sky dizisi. Oscar adaylığı bulunan Oliver Hirschbiegel tarafından yönetilen ve bol ödüllü İngiliz senarist Paula Milne tarafından yaratılıp yazılan dizinin sezonu altı bölüm sürecek ve başrollerinde Tom Schilling, Sofia Helin, Friederike Becht ile Ben Becker bulunuyor.

Dizi, Batı Almanya'daki bir kadın ve ülkesinin selameti için onu baştan çıkarması gereken bir Doğu Almanya ajanının ilişkisi etrafında gelişiyor. Tutkulu ama diğer yandan düzenbazlık üzerine kurulu bir ilişki... Dizi aynı zamanda birbirlerinin içine geçmiş iki tarafın ajanları, dolandırıcıları, Amerikan ile İngiliz diplomatlar ve duvarın farklı tarafındaki iki ailenin kaderleri üzerinden Soğuk Savaş'ın atmosferini de sunuyor. İdeoloji tarafından bölünmüş olan Berlin'deki insanların tek paylaştığı şey 'aynı gökyüzü'.

Etkileşimli bir hukuk dizisi olan The Verdict ise Burghart Klaussner (The White Ribbon) ve Lars Eidinger (Clouds of Sils Maria) ikilisinin elinden çıkma. Yapımda izleyici yargıç görevini üstlenecek ve yayın sırasında suçluluk kararını verecek. Konu ise sivil bir uçakken suikast görevi üstlenmiş bir hale gelen bir uçağın düşürülmesinin ne kadar haklı bir karar olduğu.

Uluslararası Emmy ödüllü Andreas Prochaska'nın arkasında olduğu drama dizisi Maximilian and Marie de Bourgogne ise Beta'nın MIPCOM'a getirdiği diğer dizi. Güç, mücadele ve aşkın merkezinde olduğu dizinin başrollerinde Jean-Hugues Anglade ile Christa Théret bulunuyor.

15. yüzyılda geçen bir dönem dizisi olan Maximilian and Marie de Bourgogne aynı zamnda bir aşk hikayesi. Avrupa'nın gelecek ama yoksul olan krallarından birisi kalbimi Avrupa'nın en çok istenen gelinine kalbini kaptırıyor ve onun kalbini kazanıyor. Bu da Halsburg Hanesi'nin dönemin en güçlü hanesi olma yolunda onlara zemin hazırlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER