Milli Piyango çekilişleri canlı yayınlanacak!

Milli Piyango çekilişleri canlı yayınlanacak!
Milli Piyango İdaresi’nin canlı yayın sağlayıcısı Medianova oldu. Medianova, Milli Piyango İdaresi’nin internet sitesinden canlı olarak yayınlayacağı tüm çekilişler için altyapı hizmeti sunacak.

Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) kendi internet sitesinden yayınlayacağını duyurduğu çekiliş canlı yayınlarına ilişkin tüm hizmetleri Medianova sağlayacak. Medianova, On Numara, Şans Topu, Süper Loto ve Sayısal Loto oyunlarının çekilişlerinin yanı sıra Milli Piyango oyununun büyük ikramiye ve amorti çekilişlerinin canlı çekimini ve www.millipiyango.gov.tr adresinden yayınlanmasını sağlayacak.

Medianova olarak 2005 yılından bu yana müşterileri için binlerce anahtar teslim internet canlı yayınına imza attıklarını belirten CEO Serkan Sevim, “Sıfır hata ile çalışan altyapımızı şimdi de ülkemizin en değerli ve köklü kurumlarından Milli Piyango İdaresi’nin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Canlı yayınların büyük ilgi göreceğine ve güçlü altyapımız sayesinde çekilişleri izlemek isteyen herkese kesintisiz ve kaliteli hizmet sunacağımıza inanıyoruz” dedi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER