Stranger Things kadrosu Beyaz Saray'a konuk oluyor

Stranger Things kadrosu Beyaz Saray'a konuk oluyor
Amerika'da seçimlere artık yaklaşık bir ay kala Başkan Obama sarayda bir kez daha konuk ağırlamaya hazırlanıyor. 3-4 Ekim'de yapılacak South by South Lawn (SXSL) festivali kapsamında ayın 3'ünde "Fikirler, Sanat ve Faaliyet" adı altında Beyaz Saray'da bir organizasyon düzenlenecek.

Bu organizasyonun ünlü konuklarından bazıları da Stranger Things yaratcıları ve kadrosundan Millie Bobby Brown (Eleven), Finn Wolfhard (Mike), Caleb McLaughlin (Lucas) and Gaten Matarazzo (Dustin).

Amerikan halkının ve dünyadaki diğer insanların hayatını daha iyi hale getirmek için gece gündüz çalışan kişileri bir araya getirmek amacı olan South by Southwest'ten esinlenen organizasyonun konukları arasında Leonardo DiCaprio, şarkıcılar Sharon Jones ve The Lumineers de bulunuyor. Yakında Before the Flood isimli iklim değişikliğiyle alakalı belgeseli vizyona girecek olan DiCaprio, Obama ile birlikte etkinlikte çevre ile ilgili konuşacak.

Beyaz Saray'daki davetten bir gün önce de öğrencilerin katıldığı bir film festivalinin üçüncüsü düzenlenecek. Stranger Things yaratıcıları Matt ve Ross Duffer burada da yer alacaklar.ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER