Nashville dizisinden yeni oyuncu haberleri var

Nashville dizisinden yeni oyuncu haberleri var
ABC kanalı geçtiğimiz sezon iptal ettikten sonra country müzik üzerine bir kanal olan CMT'ye transfer olan Nashville'in yeni sezonundan kadro haberleri gelmeye devam ediyor.

Son olarak HBO'nun final yapan dizisi Looking'te oynayan Murray Bartlett dizide başarılı ve karizmatik bir moda tasarımcısını oynayacak. Transgender bir oyuncu olan Jen Richards da dizideki ana karakterlerden birisine geçirdiği zor dönemde yardım etmeye başlayan bir psikologu canlandıracak. Hatta Richards bu sayede kanalın bir programında yer alan ilk transgender karakter ve oyuncu da olmuş oldu.

Grammy ödüllü şarkıcı-söz yazarı Rhiannon Giddens ise dizinin beşinci sezonunda sosyal hizmetler memuru olarak izleyici karşısına çıkacak. Hatta şarkıcı okuma provasından bir resim de paylaştı. Dizinin kadrosuna giren üç oyuncu da dizide birkaç bölümde yer alacak.

Nashville orijinal kanalı tarafından iptal edilip de yeni kanalına transfer olduktan sonra dizinin ana karakter oyuncularından Will Chase ve Aubrey Peeples diziden ayrılmışlardı. Hatta Connie Britton'ın da 10 bölümlük sözleşme yaptığı ve sezonun sonraki 12 bölümünde oynamayacağına dair dedikodular çıkmış ama oyuncu bunları reddetmişti.

Nashville yeni sezonuyla 5 Ocak'ta ekranlara geri dönüyor.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER