Kertenkele'ye yepyeni bir kahraman geliyor!

Kertenkele'ye yepyeni bir kahraman geliyor!
Yayınlandığı ilk günden bu yana beğeniyle seyredilen, Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisi, şimdi de Ay Yıldızlı Adam karakteri ile yeni bir kahramanı izleyicilere sunuyor.
 
Adaletin temsilcisi ve savaşçısı olarak karşımıza çıkacak olan Ay Yıldızlı Adam, kötülüğün kol gezdiği sokaklarda iyiliğin ve barışın sağlayıcısı olarak kol gezecek. Acımasızca zalimlik yapan, gaddar ve para hırsı içinde olup gözleri kararmış olanların karşısında durup, zayıf ve güçsüzün ezilmesine engel olacak.
 
GÜNDÜZLERİ KOMİSER, GECELERİ AY YILDIZ’LI ADAM
 
Başkalarının hayatını kurtarmak pahasına, kendi hayatını hiçe sayarak, tehlikelere gözünü kırpmadan giren, iyilerin dostu olan Ay Yıldızlı Adam suçluların kol gezdiği sokaklarda adaleti sağlamak için gündüzleri kanunlara saygılı bir komiser, geceleri ise Ay Yıldızlı bir kahraman olarak karşımıza çıkacak. Ahmet Kayakesen’in, Murat Komiser ve Ay Yıldızlı Adam olarak iki farklı rolle başrolünü üstlendiği Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizide adaletin savaşçısı olan kahramanımız zorda kalanların savunucusu, çaresizlerin yardımcısı oluyor.
 
Kertenkele Yeniden Doğuş yeni sezonun ilk bölümüyle 24 Eylül Cumartesi akşamı atv’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER