Paramparça yeni sezonun ilk bölümünde neler oldu?

Paramparça yeni sezonun ilk bölümünde neler oldu?
Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı, Paramparça’, dün akşam (19 Eylül) yine nefeslerin tutularak izlendiği, yeni bölümle yeni sezona başladı.

CİHAN ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Büyük aşk yaşadığı Ayşe’yi kollarında kaybeden Cihan, şirketin yönetimini Ozan ileHazal’a devretti ve bir sahil kasabasına yerleşti. Ancak ne kendisinden ne de geçmişinden kaçamadı. Harun ve Dilara, adı artık ‘Erguvan’ olan yalıda evliliklerinin birinci yılını kutlamak için bir davet düzenledi.

Dilara’nın Amerika’da yaşayan ablası Asuman, davetin davetsiz misafiriydi. Asuman’ınDilara ile hesaplaşması ve dengesiz tavırları dikkat çekti. Deniz ile gizlice evlenenCansu hamile olduğunu öğrendi ve ailesine açıkladı. Özkan yine hem kendinin hem deEngin’in başını derde soktu. Yardımlarına ise Deniz’in babası Burhan yetişti. Özgür’ü bıçaklayıp, elini kana bulayan HazalMaide Hanım’ın yardımıyla kurtuldu ama bu kez de onun avuçlarına düştü. Keriman, ilk görüşte Burhan’a abayı yaktı.

Hayal’den sonra Ayşe’yi de Cihan yüzünden kaybettiğine inanan ve ona karşı büyük bir kin besleyen Maide HanımCihan’ı öldürmek için korkunç bir plan hazırladı. Maide Hanım’ın talimatı ile Cihan’ın teknesine sabotaj düzenlendi. Tekne havaya uçuruldu.Cihan, boğulmak üzere olan bir çocuğu kurtarmak için denize atlayınca son anda ölümden döndü ama patlayan teknede saklanan bir çocuk daha vardı. Ozan’a Rahmi Bey’in cesedinin bulunduğunu bildiren bir telefon geldi. Ozan, dedesinin cesedini teşhis edecek gücü kendisinde bulamadı ve Cihan’ı aradı. Bunun üzerine İstanbul’a dönenCihanRahmi Bey’i teşhis etmek üzere morga geldi. Paramparça’nın 72’nci bölümündeki bu sahneler #Paramparça hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu ve TT (Trend Topic) oldu.

YENİ BÖLÜMDE HEYECAN DAHA DA ARTIYOR
Rahmi Bey öldü mü? CihanMaide Hanım’ın kendisine ölüm tuzağı kurduğunu öğrenecek mi? Masum bir çocuğun ölümüne sebep olan Maide Hanım ne yapacak?Asuman’ın gelişi, Harun ile Dilara’nın hayatını ve evliliklerini nasıl etkileyecek? Bebek bekleyen Cansu’yu ve Deniz’i neler bekliyor? Cihan’ın şirketin yönetimini devrettiğiOzan ve Hazal arasındaki çatışmada neler yaşanacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası,‘Paramparça’nın 26 Eylül Pazartesi akşamı, saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 73’üncü bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

73. Bölüm tanıtım linki;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER