Kemal Doğulu’nun sunumuyla Aşk Kafe, Star Tv'de başlıyor!

Kemal Doğulu’nun sunumuyla Aşk Kafe, Star Tv'de başlıyor!
Star’da, hafta içi her gün 11.00’de ekrana gelecek programda; evlilik yoluna girmeyi dileyen yedi kadın, kendilerine talip olan damat adayları ile tanışacak ve hayatlarının en önemli kararlarından birini bu kafede, Star ekranlarında verecek.
 
Aşk Kafe’de neler yaşanacak?
 
Kemal Doğulu’nun sunacağı; yedi bayan yarışmacının kısmetlerini arayacağı Aşk Kafe kısa sürede izleyicide tiryakilik yaratacak. Bu programda aşk, hayal kırıklığı, hüzün, sevinç hepsi bir arada yaşanacak. Kemal Doğulu, programın moderatörü olacak ve katılımcıların yapacağı tercihlerinde yanlarında olacak.
 
Her hafta yedi bayan gelin adayının yer alacağı programda, bu adaylara talip olarak gelen erkek katımcıların videoları izlettirilecek. Erkek adaylar görüşmek istedikleri kadın yarışmacıları AŞK KAFE’ye davet edecek. Eğer gelin adayları taliblerinin davetini kabul ederlerse AŞK KAFE’nin kapıları açılacak ve orada kendilerini büyük bir heyecan içinde bekleyen adaylarla buluşacaklar.
Çiftler, birbirlerini tanımak için ‘AŞK KAFE’de baş başa vakit  geçirecek, ‘AŞK KAFE’ menüsünden seçtikleri yemekleri yiyecek ve bayan yarışmacı kendisine talip olan erkekten hoşlanırsa ona kalbini yapıştıracak.
 
Programın ilk bölümünde; SERÇİN GÜNER, YEŞİM ŞAHİN, NAZ  ZARE, FARİMA ZARE, NAGEHAN AKPINAR, ŞULENUR KABLAN, GÜLER DÖNER ve ŞEYMA SOYLU; erkek adaylarda ne aradıklarını söylecek ve kendilerine gelen talipleri değerlendirecek.
 
Yayın Günü: 19 Eylül Pazartesi
Yayın Saati: 11.00 

Yarışmacıları görmek için sayfaları tıklamaya devam ediniz!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER