Star Trek'in yeni dizisi Discovery dört ay ertelendi

Star Trek'in yeni dizisi Discovery dört ay ertelendi
50. yıl kutlamalarına devam eden Star Trek serisi, kısa süre önce Star Trek: Beyond isimli yeni filmiyle sinemalardaki yerini de almıştı. Aynı zamanda Star Trek: Discovery ismiyle ekranlarda olacak yeni bir dizinin başlayacağı haberi daha öncesinde duyurulmuştu.

Ancak kısa süre önce yapılan açıklamaya göre 2017'nin ilk aylarında başlaması beklenen dizinin dört ay ertelendiği duyuruldu. Buna göre dizi artık Şubat'ta değil, Mayıs'ta başlayacak.

Bu ertelemenin nedeni de izleyiciye istediğini verebilmek, kendi istediklerini tam olarak gerçekleştirebilmek ve özel efektlere daha çok zaman ayırabilmek olarak gösterildi. Star Trek dizisinin ertelenmesiyle ondan boşalan yeri The Good Wife dizisine uzantı olarak getirilecek olan ismi henüz açıklanmamış yeni dizi devraldı.

CBS'in ücretli içerik servisi olan CBS All Access'te yayına girecek Discovery'nin sezonu 13 bölüm sürecek. Discovery ayrıca henüz kadın başrolünü de bulmuş veya açıklamış değil. 

Star Trek: Discovery ilk bölümüyle CBS kanalında yayınlandıktan sonra geri kalan bölümleriyle All Access servisinde ve Mayıs ayında ekranlarda.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER