Ve Hayat Şarkısı'ndan beklenen yeni sezon tanıtımı geldi!

Ve Hayat Şarkısı'ndan beklenen yeni sezon tanıtımı geldi!
Başrollerinde Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı, iki aylık hazırlık sonrası 10 kişilik profesyonel dalış ekibiyle son teknoloji kullanılarak sualtında çekilen yeni sezon tanıtım filmi dün akşam yayınlandı. Ekranda izleyicisi ile buluştuğu andan itibaren sosyal medyada da sıkça konuşulan ve büyük beğeni toplayan tanıtım, Göksel’in “Acıyor” şarkısı ile Köyceğiz’de çekildi.

Yapımcılığını Most Production’ın, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği dizinin Muğla’daki çekimleri tamamlandıktan sonra ekip İstanbul’a döndü. Oyuncu kadrosu ve Mahinur Ergun’un kaleminden çıkan güçlü senaryosu ile geçen sezon en çok izlenen diziler arasında olan Hayat Şarkısı’nın çekimlerine İstanbul’da devam ediliyor.

Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Seray Gözler, Olgun Toker ve Pelin Öztekin yer aldığı Hayat Şarkısı yeni sezonda da seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Sevenlerini soru işaretleriyle sezon açılışı hakkında merakta Hayat Şarkısı, 20 Eylül Salı akşamı ekranlara geri dönüyor.

İşte Hayat Şarkısı'nın merakla beklenen ikinci sezon tanıtımı;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER