​Viasat History özel bir belgeselle yeraltı dünyasının kapılarını aralıyor!

​Viasat History özel bir belgeselle yeraltı dünyasının kapılarını aralıyor!
Viasat History yeraltına iniyor. Yeni belgesel dizisi, güç ve paranın peşindeki kural tanımaz çetelerden fanatik tarikatlara, organize suç örgütlerinin karanlık dünyasını ekrana taşıyor.

Yakuza, Klu Klux Klan, Nazi örgütleri… Viasat History’nin yeni belgesel dizisi Yeraltının Sırları (Secrets of the Underworld), yeryüzünün en tehlikeli yer altı örgütlerini mercek altına alıyor. Ezoterik topluluklar, siyasi militanlar, suç çeteleri… Amaçları ne, ne şekilde örgütleniyorlar, nasıl çalışıyorlar?

SUÇLULARIN ARASINDA, KUTSAL KASE’NİN İZİNDE

12 Eylül Pazartesi, saat 22:00’de yayınlanacak dizini ilk bölümü Yakuza’ya odaklanıyor. Japonya’da, 2. Dünya Savaşı’nın küllerinden doğdu. Bugün yaklaşık 50 bin üyesiyle dünyaya korku salmaya devam ediyor. Haraç kesme, şantaj, kadın ticareti ve yasa dışı kumar oynatma Yakuza’nın iş kollarından başlıcaları. İzleyiciler Tokyo’nun tanımadıklarını bir yüzünü görecek, örgütün şeref anlayışını, geleneklerini ve acımasız pratiklerini yakından tanıyacak.
Bir sonraki haftaysa Yeraltının Sırları’nda Klu Klux Klancıların karanlık dünyası, bir zamanlar milyonlarca sempatizana sahip olan ırkçı yapılanma ekrana gelecek. Sonra dünyanın en gizemli ve en ürkütücü Nazi tarikatlarından biri olan Order of Assasssins ve kökleri 12. yüzyıla dek uzanan esrarengiz Priory of Scion örgütü üzerindeki sır perdesi aralanacak. Dizinin en son bölümü ise 15. yüzyılda kurulan, İsa Peygamber’in kutsal kanını korumaya kendilerini adamış olan karanlık Brotherhood of the Blood tarikatına ayrılmış.

TÜRKÇE DUBLAJLI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

60 dakikalık altı bölümden oluşan dizi, 12 Eylül’den itibaren her pazartesi saat 22:00’de gösterilecek. 47 ülkede yayın yapan Viasat World’ın çatısı altındaki Viasat History’yi, Türkçe dublajlı D-Smart 57. kanal üzerinden izleyebilirsiniz. Viasat History belgeselleriyle tarihin farklı dönemlerine ışık tutuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER