Gok’un Uzak Doğu Mutfağı Nat Geo People’da!

Gok’un Uzak Doğu Mutfağı Nat Geo People’da!
Moda yıldızı ve şef Gok Wan’ın babasının mirası olacak restorana katacağı modern dokunuşlar için çıktığı yolculuk başlıyor. Gok’un Uzak Doğu Mutfağı 6 Eylül’den itibaren her Salı 20.00’de Nat Geo People’da.

Moda ve yemek konusunda ün sahibi şef Gok Wan, gelecekte ona kalacak olan, babasının yadigarı Çin restoranına kendi yorumunu katmak için çıktığı uzun yolculuğu izleyicilerle buluşturuyor. Gok’un Uzak Doğu Mutfağı, 6 Eylül’den itibaren her Salı20.00’da Nat Geo People’da.

Hong Kong’dan İngiltere’ye gelen, mahalledeki tek Çinli ailenin çocuğu olarak yetişen Gok, hayalinde kurduğu restoranda pizza ve füzyon Çin mutfağının bir arada sunmak istiyor. Modern Çin mutfağının dünyanın farklı yerlerindeki yorumlarını keşfetmek ve babasının katı görüşleri ile en doğru şekilde başa çıkmak için çok iyi bir araştırma yapması gerekiyor. En iyilerini keşfetmek için çıktığı yolculukta Gok, dünyanın dört bir yanında kendi kültürüne ve başka kültürlere dair pek çok şey öğreniyor. Çin mirasını en iyi şekilde yansıtmak için, en yeni tarifler ve tekniklerle gelecekteki restoranının temellerini atıyor.

Gok’un Uzak Doğu Mutfağı, 6 Eylül’den itibaren her Salı, 20.00’da Nat Geo People’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER