Bana Sevmeyi Anlat'da Alper'in kızı Çiçek'le olan ilişkisi büyük beğeni topladı!

Bana Sevmeyi Anlat'da Alper'in kızı Çiçek'le olan ilişkisi büyük beğeni topladı!
Ay Yapım imzalı, Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın rol aldığı 'Bana Sevmeyi Anlat' ilk bölümüyle izleyenlerin gönlüne taht kurdu. Dizide Doğulu' nun canlandırdığı Alper'in kızı Çiçek'le olan büyüleyici ilişkisi büyük beğeni topladı.

Kadir Doğulu ve Çiçek karakterini canlandıran çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer tanıştıkları andan itibaren adeta baba-kız gibi oldular. Doğulu, set aralarında zamanını Lavinya ile oyun oynayarak geçiriyor. 5 yaşında olan Ünlüer'in dizide sergilediği performans ise izleyenleri hayran bıraktı.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? LEYLA BEBEĞİNE KAVUŞACAK MI?

Bana Sevmeyi Anlat'ın 2 Eylül Cuma günü yayınlanacak yeni bölümünde; Haşmet'in karanlık yüzüyle düğün günü tanışan Leyla kaçarak sürpriz bir şekilde Alper'in arabasına binmek zorunda kalmıştı. Yeni bölümde öfke krizi geçiren Haşmet, kayıp olan Leyla'nın peşine düşecek. Alper'in evine sığınmak zorunda kalan Leyla' nın tek amacı ise bebeği Rüzgar'a kavuşmak olacak.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın, senaristliğini Deniz Akçay'ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat ikinci bölümüyle 2 Eylül Cuma günü FOX'ta ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER