Akademi 35 Buçuk, yeni sezonla birlikte başarısını kutluyor!

Akademi 35 Buçuk, yeni sezonla birlikte başarısını kutluyor!
Vahide Perçin ve Altan Gördüm’ün okulu Akademi 35 Buçuk dizi ve sinema sektöründeki başarısını kutluyor.
 
Eğitime başladığı ilk günden bu yana sektöre çok sayıda yeni yetenek kazandıran Vahide Perçin ve Altan Gördüm'ün okulu Akademisi 35Buçuk yeni sezonla birlikte başarısını kutluyor. İki usta oyuncunun yetiştirdikleri öğrenciler Türkiye’nin en iyi dizilerinde rol alıyor, iki usta isim başarılı öğrencileriyle gurur duyuyor.

Eğitim programlarında oldukça iddialı olan okul, eğitim programlarına 2 aşamalı değerlendirmeden sonra öğrenci kabul ediyor. Kurum, yeni öğrencileri sektöre kazandırmak için gün sayıyor. Akademi 35 Buçuk yeni sezon sınıfları Eylül ayında derslere başlıyor.

Öğrenciler arasında adından sıkça bahsedilen, başarılara imza atmış isimler bulunuyor. Başarılı genç yetenekler Başak Güröz / Kanıt Ateş Üstünde, Emel Çetin / BKM TV Sinema Filmi, Sezer Avcı / Familya, Tugay Bahşi / Bodrum Masalı, Leyla Tanlar / Paramparça, Gözde Gülen Aydın / Arka Sokaklar, Gizem Ergün / Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi projelerde yer alıyor.

Akademi 35 Buçuk’un dizi ve sinema sektörüne kazandırdığı diğer isimler  ise, Hande Doğandemir, Gurur Aydoğan, Mustafa Açılan, Ekin Koç Berk Cankat, Cem Belevi, Sarpcan Köroğlu, Yusuf Çim, Anıl Altan…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER