Pazar Sinema Keyfi ‘Kung Fu Panda 2’ filmi ile TRT 1 ekranında!

Pazar Sinema Keyfi ‘Kung Fu Panda 2’ filmi ile TRT 1 ekranında!
Pazar günlerinin, klasikleşen yabancı sinema keyfi, TRT 1 ekranında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. 2011 yılında gösterime giren, 3D bilgisayar animasyonu kullanılarak yapılan ‘Kung Fu Panda 2’ filmi, 14 Ağustos Pazar günü, saat 20.00’de TRT’1’de ekranında olacak.

Filmin seslendirme kadrosu Po'ya hayat veren Jack Black'in yanı sıra Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Gary Oldman, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross, James Hong, Jean-Claude Van Damme gibi yıldızlardan oluşuyor.

Kung fu sanatı "ustası" Panda Po ve ekibinin yeni maceralarını anlatan, aksiyon/komedi türündeki ‘Kung Fu Panda 2’, ejderha savaşçısı olma hayalini gerçekleştiren Po’nun arkadaşlarıyla birlikte Huzur Vadisi’ni korurken yaşadığı aksiyon dolu dakikaları konu alıyor.

Po’nun hayatı, gizli bir silâh kullanarak Çin’i ve Kung Fu’yu yok etmek isteyen acımasız Lord Shen’in ortaya çıkmasıyla tehlikeye girerken, Po geçmişin gizemli kökenlerinin sırlarını çözecek ve ancak o zaman başarıya ulaşması için gerekli gücü açığa çıkacaktır.

Yönetmenliğini Jennifer Yuh'un üstlendiği sevilen animasyon yapımın IMDB puanı 7,3. DreamWorks Animation tarafından üretilen ve Paramount Pictures tarafından dağıtılan filmin senaryosu ise Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER