Canan Ergüder, Özge Gürel ve Berk Cankat, Yıldızların Altında diyecekler!

Canan Ergüder, Özge Gürel ve Berk Cankat, Yıldızların Altında diyecekler!
Yapımcılığını Süreç Yapım - Ali Gündoğdu, Genel Koordinatörlüğünü Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt ‘un yaptığı, senaryosunu Yazı Odası Pınar Bulut tarafından oluşturulan “Yıldızlar’ın Altında“ dizisi FOX’ da ekranlara gelmeye hazırlanıyor...

Fox Tv ‘de yer alacak dizinin cast çalışmaları devam ederken  Ana cast isimleri netleşmeye başladı. Canan Ergüder, Özge Gürel, Berk Cankat kesinleşen isimler. Hem genç, hem deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızların Altında, sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesi anlatıyor. 

Dizinin kısaca konusu şöyle: Aras, tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayaldir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır: Aras’ın babası Fikret ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep... 

Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran’ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır. 

Şimdi Fikret ve Zeyno, her bir araya geldiklerinde havada kıvılcımlar çaktıran iki eski aşık, iki uslanmaz deli, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran’sa düşman taraflara rağmen yeşeren masum ve büyülü bir aşka kapılırlar.  Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir. 

Çünkü bilirler ki, sadece imkansızı mümkün kılmaya inananlar, yıldızlara dokunabilir…
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER