Mesut Yar ve Ferda Yar çifti, Tatlı Sohbetler'e konuk oluyor!

Mesut Yar ve Ferda Yar çifti, Tatlı Sohbetler'e konuk oluyor!
CNN TÜRK’te, medya, sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerle mutfakta bir araya gelen Aynur Tartan; “Tatlı Sohbetler”de her hafta kolay, pratik, lezzetli küçük ikramlıkları konukları ile birlikte sevgi ve sohbetle hazırlıyor. 

Gazeteci-Televizyoncu Mesut Yar ve İletişimci-İş Kadını Ferda Yar, Aynur Tartan’ın mutfağına konuk oldu. Sevgi dolu, örnek çift; tüm samimiyetleri ile mutlu evliliklerini ve mutlu evliliğin sırlarını anlattı. Mutfak alışkanlıklarına ve hikâyelerine de değinen çift keyifli sohbetleri ile “Tatlı Sohbetler”e tat kattı. On parmağında on marifet Mesut Yar’ın müzik ve yorumculuk yeteneği ise Aynur Tartan’ı şaşırttı. 

İletişimci-İş Kadını Ferda Yar, eşi Mesut Yar’ın mutfak sırlarını programda paylaştı. Mesut Yar’ın çok güzel sofralar ve lezzetler hazırladığını söyleyen Yar, eşinin mutfak becerilerini takdir ve sevgiyle anlattı. Mesut Yar’ın çoğu erkeğin aksine mutfakta son derece düzenli ve titiz olduğunu da sözlerine ekledi. Kendisinin de mutfakla arasının iyi olduğunu ifade eden Ferda Yar, evde olduğu zamanlarda mutlaka yemek yaptığını söyledi. Çift; sofranın hayatlarındaki önemine “Sofrada sadece lezzeti değil, hayatı da paylaşıyoruz!” diyerek dikkat çekti. Aynur Tartan’ın Doğan Kitap’tan çıkan ilk kitabı “Bak Mutfakta Kim Var!” için “Kurtuluş Köftesi” tarifi veren Mesut Yar; bu özel köftenin tarifini ekran başındaki izleyiciler için tekrar paylaştı.  

Aynur Tartan’ın konuklarıyla birlikte sohbet ve lezzet yolculuğuna çıktığı, tadı-tuzu yerinde, enerjisi, neşesi yüksek “Tatlı Sohbetler”, Mesut Yar ve Ferda Yar’ın konuk olduğu yeni bölümüyle 14 Ağustos Pazar sabahı 11.10’da CNN TÜRK’te!

 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER