Blu Tv'den ilk dizi projesi geliyor: Bayrak!

Blu Tv'den ilk dizi projesi geliyor: Bayrak!
-- ÖZEL HABER--

Yaklaşık iki yıldır alt yapı çalışmalarını hızlandıran ve birkaç ay önce lansmanını tamamlayarak kullanıcı deneyimine açılan digital platform Blu Tv'den şimdi de özgün içerik atağı geliyor. Doğan Holding bünyesinde yapılanan Blu Tv'nin piyasadan digital platformda yayınlanmak üzere özgün içerik topladığı hatta bazı siparişler verdiği haberleri uzun zamandır konuşuluyordur. 

Bir süredir özgün Tv filmleri hazırlayan Blu Tv şimdi de dizi çekmeye başlıyor. Berkun Oya'nın yazdığı tiyatro oyunu "Bayrak" digitale uyarlanıyor.  45 dakikalık 8 bölümden oluşan seriyi Altın Portakal sahibi Seren Yüce yönetecek. Serinin oyuncu kadrosu için bazı isimler telaffuz ediliyor ancak henüz imza aşamasına geçilmediği de duyumlarımız arasında..


Gelişmeleri bildireceğiz..
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER