BKM ve Cevdet Mercan işbirliği geliyor!

BKM ve Cevdet Mercan işbirliği geliyor!
-- ÖZEL HABER--

Beşiktaş Kültür Merkezi, sinema sektöründeki lider duruşunu uzun zamandır dramaya da kanalize etmeye çalışıyor ancak bu konuda pek de başarılı olamıyordu. Sinema ve komedi programları konusunda gösterdikleri başarılı performansı dramalarda da sağlamak için geçtiğimiz yıllarda çeşitli işbirlikleri deneyen BKM, 2016 Eylül itibarıyla Türk dizi sektörüne yeni bir bakış oluşturmak amacıyla önemli bir adım attı.

BKM, rejisine Asi, Tatar Ramazan, Kayıp Şehir ve son olarak Star Tv'de yayınlanan "Paramparça" ile aşina olduğumuz deneyimli yönetmen Cevdet Mercan ile özel bir anlaşma yaptı. Mercan, bir süredir üzerinde çalıştığı ve senaryosunu Altuğ Küçük'ün kaleme aldığı kod adı "Şampiyon" olan dramayı BKM ile hayata geçirmek üzere anlaşmaya vardı. Duyumlarımıza göre "Şampiyon" için cast çalışmaları da başlamış.

Ranini Tv Ailesi olarak Cevdet Mercan ve BKM'ye uzun soluklu ve keyifli bir yolculuk dileriz.
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER