Yüksek Sosyete dizisinde yönetmen değişikliği oldu!

Yüksek Sosyete dizisinde yönetmen değişikliği oldu!
Yapımcılığını Bi Yapım'ın yaptığı, başrollerini Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk'ün paylaştığı Star Tv'de yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde yönetmen değişikliği haberi geldi. 

Bi Yapım'ın sahibi Burak Sağyaşar, Instagram hesabından verdiği haberde, dizinin yönetmeni Metin Balekoğlu ve ekibiyle ile yollarını ayırdıklarını, 8. bölüm itibariyle rejinin Feride Kaytan ve ekibine emanet olduğunu duyurdu.

İşte o gönderi; 

Bu bir Veda değil... Bu bir Başlangıç bizim için... Şirketimizin ilk göz bebeklerinden biri Yüksek Sosyete. Ve bu gece çok sevdiğim, değer verdiğim, ilk set günümüzden bugüne kadar her anında katkısı çok büyük olan, başta Sn. Metin Balekoğlu ve tüm teknik ekibimizin son gecesi. Hüzünlendik elbette.. Yedinci Bölümü çok büyük bir profesyonellikle ve alınlarının akıyla teslim ettiler. Planlanan bir ayrılıktı, o yüzden kimsenin bu konuyu yanlış bir tarafa çekmesine izin vermeyiz. Paydos dediğinde yönetmenimiz, çok duygusal anlar yaşadık, onları gönülden ve ayakta alkışladık. Kısa sürede çok güzel ve özel dostluklar kurduk. Bugün Yüksek Sosyete'nin başarısı işte fotoğrafta gördüğünüz ve devamında göremediğiniz tüm bu güzel ekibin başarısıdır. Her anında her saniyesinde onların emeği ve alın teri vardır. Bu yüzden buradan tüm ekip arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Dediğim gibi bu bir veda değil.. Bu bir başlangıç bizim için. Sözünü aldık en kısa zamanda yeniden buluşacağız. Şimdilik kısa bir reklam arası bizimkisi... --------------------------------------------------❗️Dizimiz 8. Bölümden itibaren Sn. Feride Kaytan ve ekibi ile yoluna devam edecektir. @metinbalek @bekir_toplar @yukseksosyetetv @biyapim.tv @enginozturk @hazarergucluu @modolunay @mericaral ve tüm değerli ekibimize...

Burak Sağyaşar (@burak.sagyasar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()RaniniTv olarak Metin Balekoğlu ve ekibine ferah feza işler diler, Feride Kaytan ve ekine de hoş geldin diyoruz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER