Seth MacFarlane yeni dizisinin başrolünü buldu!

Seth MacFarlane yeni dizisinin başrolünü buldu!
Family Guy, Ted ve American Dad! gibi yapımlarla bilinen Seth MacFarlane'in yapımcısı, senaristi ve başrolü olacağı bir dizi için FOX kanalının 13 bölümlük onay verdiği daha önce açıklanmıştı.

İsmi henüz belli olmayan projenin diğer başrolü belli oldu: Adrianne Palicki. 

Uzayda geçecek bir dramedi olduğu açıklanan dizi, aynı zamanda 300 yıl gelecekte geçecek ve Orville isminde yıldızlararası yolculuk yapan araştırmacı gemi Orville'i merkeze alacak. Seth MacFarlane'in karakteri geminin kaptanını, Palicki'nin karakteri Kelly de onun eski eşi ve Orville'in yeni atanmış yardımcı pilotunu canlandıracak.

Dizinin kadrosuna ayrıca ekibin bir diğer elemanı olarak Scott Grimes (Family Guy) da katıldı. Geçtiğimiz sezon sonuna kadar Agents of SHIELD'te Bobbi Morse karakterini canlandıran Palicki'nin karakteri ile Lance karakteri için bir spin-off (uzantı) dizi planlanmış ama proje kanaldan onay alamamıştı.

Uzantı projenin onay alamaması üzerine Palicki'nin yeni bir projeyle anlaşması, oyuncunun henüz belli olmayan diziye dönüp dönmeyeceği durumunu daha da muallakta bırakmış durumda. Seth MacFarlane'in yeni projesi 2017-2018 sezonunda ekranlarda olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER