Vahide Gördüm, yeni bir dizi ile sezonda ekrana dönüyor mu?

Vahide Gördüm, yeni bir dizi ile sezonda ekrana dönüyor mu?
-- ÖZEL HABER--

2010 yapımı, 11 bölümlük Japon draması "Mother"ı Med Yapım- MF Yapım ortaklığında ülkemize uyarlanacağını ve serinin Star Tv'de yayınlanacağını ilk kez bizden duymuştunuz.


Sezon yaklaşırken dizinin oyuncu kadrosu hızla oluşturulmaya başladı. Öncelikle hikayenin kilit kahramanı olan küçük kız çocuğunu bulmak için çalışmaya başlayan yapım şirketi, Star Tv kanalıyla bir de ilan vermişti. İlana başvuran binlerce çocuk oyuncu aday titizlikle incelenmiş, seçmeler için binlerce video çekilmiş ve sonunda seçenekler iki çocuk oyuncuya kadar indirilmiş. 5-6 yaş görünümlü olması beklenen çocuk oyuncu konusunda bu hafta nihayi karar verilecekmiş.

Öte yandan hikayede kız çocuğunu terk eden kötü anne rolü için en güçlü adayın Gonca Vuslateri olduğu da söyleniyor. Dizinin baş kadın kahramanı olan öğretmen rolü için henüz son karar verilmedi. Bu karakter için pek çok AList oyuncuya teklif gitti ancak yayın prensiplerimiz nedeniyle bu konuda isim açıklamayacağız. Baş kadın karakterin annesi rolü için en güçlü adayın da Vahide Gördüm olduğu ve hatta Gördüm ile yapım şirketinin artık imza aşamasına geldiği de duyumlarımız arasında..

Her şey planlandığı gibi giderse Berfu Ergenekon'un uyarladığı ve Merve Girgin'in kurduğu bu ağır dramatik ve iddialı dünyayı yeni sezonda Star Tv'de izleyeceğiz.

Bütün ekibe başarılar dileriz. Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER