Endemol Shine, dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie ile anlaştı!

Endemol Shine, dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie ile anlaştı!
Endemol Shine’nın Kuzey Amerikaofisi dev bir ortaklığı duyurdu. Dünyaca ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie ve yapımcı Liona Wigram’ın sahibi olduğu Ritchie&Wigram Productions ile anlaşma imzalayan Endemol Shine Kuzey Amerika, Global TV pazarında satılmak üzere orijinal işler yaratarak TV sektöründe yeni bir çığır açılacak.

DÜNYA TV SEKTÖRÜ İÇİN YENİ BİR DÖNEM
Gişe rekorları kıran “Sherlock Holmes” ve “Sherlock Holmes: A Game of Shadows”filmlerini de yapan Ritchie&Wigram Productions, bundan böyle Endemol Shine Group için çalışacak.

Ritchie’nin yöneteceği ve Wigram’la birlikte kaleme alacakları TV projelerinin ön duyurusunu yapan Endemol Shine Studios yöneticisi Sharon Hall“Guy ve Lionel’in markası, global pazar için inkar edilemez bir marka. Biz bu markanın televizyona uzanacak projelerini belirledik bile” derken, Ritchie ve Wigram anlaşmayla ilgili “Formatta olmayan, doğal hikayeleri kreatif fırsatlara dönüştüreceğiz” yorumunda bulundular.

MADONNA İLE EVLİYDİ
Ritchie ve Wigram’ın çekimleri tamamlanan ve merakla beklenen ‘King Arthur – The Legend Of The Sword’ filmi, Mart 2017’de vizyona girecek. Daha önce Hugh Grant, Brad Pitt, Gerard Butler gibi starlarla çalışan Guy Ritchie bir dönem evli olduğuMadonna’ya da ‘Swept Away’ adlı filminde başrol vermişti. 2008 yılında boşanan çiftin iki çocuğu bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER