“Kaçma Birader” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de ekrana geliyor!

“Kaçma Birader” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de ekrana geliyor!
Digiturk yaz aylarında da en yeni ve en iyi yerli yapımlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Birbirinden iddialı filmleri vizyondan hemen sonra ekranlara taşıyan Moviemax Turk HD ekranı, hem romantik film sevenleri hem de komedi meraklılarını ekran başına davet ediyor.

Mart 2016’da vizyona giren ve izleyicilerini kahkahalara boğan “Kaçma Birader” 30 Temmuz Cumartesi günü saat 21:30’da TV’de ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Turk HD’de sinemaseverlere keyifli seyirler yaşatacak.

"Kardeş Payı" ile isimlerini duyuran ve dizinin çok sevilen senaristlerinden Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin senaryosunu yazdığı "Kaçma Birader” filmi ise; sevdiği kız için Yozgat'tan kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul'a gelen, her bir üyesi birbirinden farklı, birbirinden esprili Yozgatlı Kolçak Ailesi'nin hareketli ve eğlenceli Taksim macerasını anlatıyor. Yönetmenliğini Defne Deliormanlı ile Emrah Kaman’ın yaptığı; Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman ve Cihan Ercan gibi ünlü oyuncularla renklenen filmde kahkaha eksik olmuyor.

Moviemax Turk HD, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını yayınlamaya devam edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER