“Dünyanın En Güzel Kokusu” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!

“Dünyanın En Güzel Kokusu” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!
Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getiren Moviemax Turk HD, bu yılın yapımını TV’de ilk kez üyeleri ile buluşturuyor. “Dünyanın En Güzel Kokusu” 29 Temmuz Cuma günü Moviemax Turk HD’de ekrana gelecek.

Digiturk yaz aylarında da en yeni ve en iyi yerli yapımlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Birbirinden iddialı filmleri vizyondan hemen sonra ekranlara taşıyan Moviemax Turk HD ekranı, hem romantik film sevenleri hem de komedi meraklılarını ekran başına davet ediyor.

Şubat 2016’da vizyona giren ve iddialı oyuncu kadrosu ile beğeni toplayan romantik film “Dünyanın En Güzel Kokusu” 29 Temmuz Cuma günü saat 21:30’da TV’de ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Turk HD’de sinemaseverlere keyifli seyirler yaşatacak.

Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği, Tuğba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Dünyanın En Güzel Kokusu” adlı filmde Burak Altay, Esra Ruşan ve Nezih Tuncay gibi oyuncuların başarılı performansları da dikkat çekiyor. Aşkın, flörtün, evliliğin tükendiğinde, yeni bir ilişki şekli bulunması gerektiğine inanan, ilişkiye doymuş şarkı sözü yazarı Hakan ile onun en yakın arkadaşı Derya’nın ilişkisini ele alan film; bir gün Hakan’ın Derya’ya evlenip çocuk yapmayı teklif etmesiyle başlayan süreçte yaşananları konu alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER