Perşembe günü izleyecileri Yüksek Sosyete'yi tercih etti!

Perşembe günü izleyecileri Yüksek Sosyete'yi tercih etti!
Star’da dün akşam dördüncü bölümüyle ekrana gelen başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı  Yüksek Sosyete dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.
 
Dün akşam yayınlanan bölümde neler oldu?
Kerem'in evleneceğini öğrenen Cansu, ondan köşe bucak kaçmaya çalıştı. Bu haberle yıkılan ve kendini arabeskin kollarına atan Ece'yi teselli etmek ise Mert'e düştü....
 
Yüksek Sosyete tüm kişilerde yüzde 4,54reyting, yüzde 17,43izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 5,11 reyting ve yüzde 21,44izlenme payıile Perşembe akşamının en çok izlenen dizisi oldu.
  
Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; 4,84 reyting ve yüzde 18,73 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.
 
Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.
 
Engin Öztürk ve  Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda  Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı dizi Her Perşembe Star’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER