Aşk Laftan Anlamaz'da reji değişikliği oldu!

Aşk Laftan Anlamaz'da reji değişikliği oldu!
-- ÖZEL HABER--

Bi Yapım'ın Show Tv'nin yaz ekranı için hazırladığı romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz'da reji değişikliği gerçekleşti. Hande Erçel ve Burak Deniz'in başrolünü paylaştığı diziyi Bahadır İnce yönetiyordu. 

Rejisini Eski Hikaye, Bugünün Saraylısı gibi dizilerden tanıdığımız Bahadır İnce, 6. bölümden itibaren koltuğunu Müge Uğurlar'a bıraktı. Müge Uğurlar uzun yıllar usta yönetmen Faruk Teber'in yardımcı yönetmenliğini yapmış, son olarak da Kiralık Aşk dizisinde ikinci yönetmen olarak çalışmıştı.

Müge Uğurlar'a bol şans, Bahadır İnce'ye ferah feza yeni yolculuklar dileriz.

Gelişmeleri bildireceğiz..

Aşk Laftan Anlamaz'ın konusu: Tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı Murat Sarsılmaz'ın yolu Giresun’da doğan, İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ile bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişir. Murat ve Hayat'ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak. 

Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER