Menderes Samancılar ve Ömür Gedik, Tatlı Sohbetler'e konuk oluyor!

Menderes Samancılar ve Ömür Gedik, Tatlı Sohbetler'e konuk oluyor!
Usta oyuncu Menderes Samancılar ve Gazeteci, Sinema Eleştirmeni, Yorumcu, Hayvan Hakları Savunucusu Ömür Gedik Aynur Tartan’ın mutfağına konuk oldu. Kökleri Adana’ya uzanan Menderes Samancılar memleketten, memleket mutfağından, kebap tutkusundan bahsetti ve bir de sırrını açıkladı. Kalabalık ve lezzetli aile sofralarından söz eden Ömür Gedik, samimi mutfak itiraflarında bulundu. Gedik, Samancılar’la olan dostluğuna ve bu dostluğun kendisine kattıklarına da değindi.
 
Menderes Samancılar ve Ömür Gedik’in konuk olduğu “Tatlı Sohbetler”, yeni bölümüyle 10 Temmuz 2016, Pazar sabahı 11.10’da CNN TÜRK’te.
 
Kökleri Adana’ya uzanan usta oyuncu Menderes Samancılar, memleketten, memleket mutfağından, kebap tutkusundan bahsetti. Yemek yapmayı çok sevdiğini dile getiren Samancılar, sebze ve sebze yemekleriyle çok arasının olmadığını ama konu kebap ve et yemekleri olunca akan suların durduğunu söyledi. Lezzet sırrını ‘Tatlı Sohbetler’de açıklayan Samancılar, cebinden acı biberi eksik etmediğini itiraf etti. Programda cebinden acı biber çıkaran usta oyuncu, biberi Aynur Tartan’ın yaptığı yemeğe ilave etti. Konu memlekete, memleket lezzetlerine, bibere, acıya gelince Samancılar Adana’nın meşhur sıcaklarına da değinmeden geçemedi. Usta oyuncu Adana sıcaklarından sonra İstanbul havasının kendisine serin geldiğini söyledi. Nasıl oyuncu olduğundan, yola nasıl çıktığından söz eden Samancılar, yeni şiir kitabından da şiirler okudu. Samancılar’ın şiirleri ‘Tatlı Sohbetler’e farklı bir tat, duygu kattı.
 
Gazeteci, Sinema Eleştirmeni, Yorumcu, Hayvan Hakları Savunucusu Ömür Gedik; renkli, lezzetli, kalabalık aile sofralarından bahsetti. Gedik, yemek yemeği çok sevdiğini ancak yemek yapmayı bilmediğini ve mutfağa girmediğini samimi bir dille itiraf etti. Menderes Samancılar’ın kebap aşkının aksine sebze yemeklerini tercih ettiğini sözlerine ekledi. Hobisinin nasıl işe dönüştüğünden bahseden Gedik; “İnsanlar hobi olsun, eğlence olsun diye sinemaya gidiyorlar. Ama bu benim işim ve hobimin iş olmasını çok seviyorum!” dedi. Samancılar’la dostluğuna da değinen Ömür Gedik, usta oyuncuyla gerçekleştirdiği röportajdan çok şey öğrendiğini söyledi.
 
Aynur Tartan’ın konuklarıyla birlikte sohbet ve lezzet yolculuğuna çıktığı, tadı-tuzu yerinde, enerjisi, neşesi yüksek “Tatlı Sohbetler”, Menderes Samancılar ve Ömür Gedik’in konuk olduğu yeni bölümüyle 10 Temmuz 2016, Pazar sabahı 11.10’da CNN TÜRK ekranlarında!



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER