D-Smart, bayramda şifreleri kaldırıyor!

D-Smart, bayramda şifreleri kaldırıyor!
Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu D-Smart, Ramazan Bayramı boyunca birçok başarılı yapımı izleyiciler ile buluşturuyor. D-Smart aboneleri, 4-7 Temmuz tarihleri arasında filmden diziye, belgeselden spor ve yaşam kanallarına D-Smart’ın zengin içeriğini sevdikleri ile beraber şifresiz olarak ücretsiz izleyecekler.
 
D-Smart Temmuz ayı boyunca son dönemin ses getiren filmlerini filmseverler ile buluşturmaya devam edecek. Her hafta TV’de ilk kez yayınlanacak olan 6 film ve her ay D-Smart’ta ilk kez yayınlanan 100’e yakın film HD kalitesiyle ekranlarda olacak.


 
 
Fantastik Dörtlü / Fantastic Four / 5 Temmuz Salı, 21.00 , D-Smart / MovieSmart Premium HD
Yönetmen:         Josh Trank
Oyuncular:         Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan
Yapım Yılı:           2015
Tür:                       Aksiyon - Fantastik
Ülke:                     ABD

Konu:   
Reed Richards bilime ve araştırmaya hevesli bir gençtir. Küçük yaşlardan itibaren evinin garajında çalışmalar yapmakta ve icatlar ortaya çıkarmaktadır. En büyük icadı ise bir tür ışınlanma makinesidir. Bu icadı sayesinde bir bilim fuarında Baxter Enstitüsü dekanı Dr. Franklin Storm’un dikkatini çeker ve enstitüye alınır. Bir gece, bu icadını kendisinin yanı sıra arkadaşı Ben Grimm, Dr. Storm’un oğlu Johnny Storm ve bir diğer öğrenci Victor ile denemeye karar verir. Ancak büyük bir patlama olur ve 4 gençle birlikte o sırada yakınlarda bulunan Sue ciddi şekilde yaralanır. Victor ortadan kaybolur. Hükümet tarafından gizli bir bölgede tedavileri yapılan ve analizlere tabi tutulan 4 genç, birbirinden farklı insan üstü yeteneklere sahip olmuşlardır. Artık güçlerini dünyanın güvenliği için kontrol edip kullanmayı öğrenmeleri gerekmektedir.


“Avatar”/ 5 Temmuz Salı 21:15, D-Smart / MovieSmart Platin HD
Yönetmen:         James Cameron
Oyuncular:         Michelle Rodriguez ,  Sam Worthington ,  Zoe Saldana , Sigourney Weaver ,  Giovanni Ribisi
Yapım Yılı:           2009
Tür:                       Bilim Kurgu, Fantastik, Aksiyon
Ülke:                     İngiltere, ABD

Konu:    Bir hırsızlık olayında ağabeyi ölen yarı felçli Jake Sully, Pandora adındaki uzak bir gezegende misyonunun başına geçmeye karar verir. Bu yerde Na’vi adında giderek tükenmekte olan bir halk yaşamaktadır. Jake, kendilerine özgü bir lisanları, dünya görüşleri ve yaşam biçimleri olan halkın arasına karıştığında doğa ile de bütünleşir. Askeri bir şirket, söz konusu yeri ve oradaki kaynakları mercek altına almak üzere Avatar adında bir program meydana getirmiştir. Bu program insanları kısmen insan kısmen de Na’vi haline büründürerek misyon amaçlı Pandora’ya göndermektedir. Bu sisteme gönüllü dahil olan Botanist Dr Grace Augustine ve Jake Sully için başka bir yaşam var olacaktır.


Sil Baştan / Eternal Sunshine of the Spotless Mind , 5 Temmuz Salı, 20.30 , D-Smart / MovieSmart Gold HD
Filmin En İyi Orjinal Senaryo dalında Oscar ödülü bulunuyor.
Yönetmen:     Michel Gondry
Oyuncular:      Jim Carrey, Kate Winslet, Tom Wilkinson
Yapım Yılı:      2004
Tür:                 Dram - Romantik
Ülke:               ABD

Konu: 
Clementine sevgilisi Joel Barish'i, bir şekilde hafızasından sildirmiştir. Bundan dolayı kalbi kırılmış olan Joel da aynı şeyi yapmaya karar verir. Clementine'ın yavaş yavaş anılarından kaybolduğunu gören Joel, halen onu çok sevdiğini fark eder. Belki de yaptığı hatayı düzeltmek için artık çok geçtir.

 
 
Pixels/ 6 Temmuz Çarşamba, 18.50, D-Smart / MovieSmart Premium HD
 
Yönetmen:         Chris Columbus
Oyuncular:         Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan
Yapım Yılı:           2015
Tür:                       Aksiyon - Animasyon - Komedi
Ülke:                     Avusturya, ABD
 
Konu:   
Atari oyunları ile saldıraya geçen uzaylılar karşısında Başkan Will Cooper çocukluk arkadaşı ve 80'lerin video oyunları şampiyonu Sam Brenner'ı yardıma çağırmak zorunda kalır. Şimdilerde evlere sinema sistemi kuran Sam Brenner, eski video oyunu uzmanlarından kurulu bir takımı yönetmekle görevlendirilir. Takımın görevi uzaylıları yenmek ve dünyayı bu istiladan kurtarmaktır.
 
Saatler / The Hours
6 Temmuz Çarşamba, 20.30 , D-Smart / MovieSmart Gold HD
Film, En İyi Kadın Oyuncu dalında Nicole Kidman’a Oscar ödülü kazandırdı. Bunların dışında 8 Oscar adaylığı bulunuyor.
Yönetmen:     Stephen Daldry
Oyuncular:                 Meryl Streep, Nicole Kidman, Julianne Moore
Yapım Yılı:      2002
Tür:                 Dram
Ülke:               ABD - İngiltere

Konu: 
Yıl 1923...Başarılı yazar Virginia Woolf, Londra'nın dışındaki gözlerden uzak evinde Mrs. Dalloway isimli kitabını yazmaya başlar. Sağlık problemleriyle boğuşan Woolf, ağır bir depresyonun pençesindedir...
Yıl 1951... Tutkuyla Mrs. Dalloway'i okuyan ev kadını Laura Brown sahip olduğu hayattan kaçmanın tek yolunu böyle bulur.
Yıl 2001... AIDS'e yakalanan eski kocasının onuruna bir parti düzenleyen Clarissa Vaughan ve eski kocası arasında Mrs. Dalloway üzerine kurulu özel bir bağ vardır.

Farklı zaman dilimlerinde yaşayan üç farklı kadının bir gününü, Virginia Woolf'un kült romanı Mrs. Dalloway ekseninde anlatan filmin başrollerinde Meryl Streep, Nicole Kidman ve Julianne Moore yer alıyor.


Kingsman: Gizli Servis/ Kingsman: The Secret Service, 6 Temmuz Çarşamba, 21.00, MovieSmart Premium HD
 
Yönetmen:     Matthew Vaughn
Oyuncular:      Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Taron Eggerton
Yapım Yılı:      2014
Tür:     Aksiyon / Casusluk   
Ülke:   İngiltere         
Konu: 

Eggsy Price, küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitirir. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya takdim edilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesinin evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır.


Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar / Planes: Fire & Rescue 
6 Temmuz Çarşamba, 20.45 , D-Smart / MovieSmart Family HD
 
Yönetmen:       Roberts Gannaway
Seslendirenler: Dane Cook, Ed Harris, Julie Bowen
Yapım Yılı:        2014
Tür:                  Animasyon
Ülke:                ABD
 
Konu: 
Dusty, emektar itfaiye ve kurtarma helikopteri olan Blade Ranger ve onun, aralarında neşeli hava tankı Dipper'ın, ağır yük helikopteri Windlifter'ın, emekli askeri nakil uçağı Cabbie'nin ve The Smokejumpers adıyla tanınan hayat dolu bir grup cesur arazi aracının bulunduğu ekibine katılıyor. Bu korkusuz ekip hep birlikte büyük bir yangınla savaşırken Dusty de gerçek bir kahraman olmanın bedellerini öğreniyor.
 

Guardians of the Galaxy / Galaksinin Koruyucuları,
7 Temmuz Perşembe, 21:00, D-Smart / MovieSmart Premium HD

Yönetmen:     James Gunn
Oyuncular:      Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper
Yapım Yılı:      2014
Tür:                 Aksiyon - Macera
Ülke:               ABD - İngiltere
 
Konu:             
2 dalda Oscar adaylığı bulunan filmde, İnatçı Ronan'dan kurtulmak isteyen Quill, birbiriyle hiç alakası olmayan bir dörtlüyle zorlu bir anlaşma yapmak zorunda kalır. Bu dörtlü, silah taşıyan bir rakun olan Roket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve esrarengiz Gamora ve intikam hırsına bürünmüş Drax nam-ı diğer yokedicidir. 


Muppets Aranıyor / Muppets Most Wanted
7 Temmuz Perşembe, 20.45 , D-Smart / MovieSmart Family HD
 
Yönetmen:         James Bobin
Oyuncular:         Ricky Gervais, Ty Burrell, Tina Fey
Yapım Yılı:           2014
Tür:                       Komedi
Ülke:                     ABD

Konu:   
Dünya turnesine çıkan kuklalar kendilerini farkında olmadan dünyanın bir numaralı sabıkalısı, Kermit'e tıpatıp benzeyen Constantine ve onun Ricky Gervais tarafından resmedilen sağ kolu, İki Numara lakaplı Dominic'in başında bulunduğu uluslararası bir suç eyleminin içinde buluyorlar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER