Fox Tv dizisi Familya'da Uğur Yücel ve Berat Efe Parlar var!

Fox Tv dizisi Familya'da Uğur Yücel ve Berat Efe Parlar var!
-- ÖZEL HABER--

Ulan İstanbul'un senaristi olarak tanıdığımız Uğraş Güneş, TMC için yeni bir dizi hazırladığı haberini daha önce size duyurmuştuk. Uğur Yücel'in başrolünde olduğu Familya'da, Yüksel Aksu'nun İftarlık Gazoz adındaki sinema filmindeki rolüyle ödül alan genç oyuncu Berat Efe Parlar, torun rolü ile kamera karşısına geçiyor.

Cem Yılmaz ile birlikte rol aldığı İftarlık Gazoz'daki oyunculuğuyla dikkat çeken Berat Efe Parlar'ı ilk kez Karışık Kaset filminde izlemiştik. Kanal D'de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinin ilk bölümlerinde de Sinan'ın arkadaşı olarak rol almıştı. Can Yücel'in yöneteceği ve yeni sezonda Fox TV ekranında yayında olması beklenen dizi hakkında Uğraş Güneş'in verdiği ilk bilgiler ise şöyle:

"Ulan İstanbul’daki kurmaca ailenin yerini, gerçek ama dağılmış aileye bıraktığı bir hikâye geliyor. Adı da ‘Familya’. Fox TV’de ekrana gelecek. Yapım TMC; Erol Abi’yle (Avcı) yeniden buluştuk bu sayede. 2002 yılında Dünya Kupası’ndaki Türkiye-Senegal maçıyla başlıyor hikâye. İlhan Mansız’ın altın golü attığı maçla Türkiye o gün en mutlu anını yaşadı. Herkesin kutlama yapmak için sokaklara döküldüğü gündü. Fakat hikâyedeki ailenin en acı anı yaşanıyor o maç esnasında ve dağılıyorlar. İkisi kız, ikisi erkek dört çocuklu ailemizin hayatı bu trajik günden sonra değişiyor tamamen. Ve Uğur Yücel’in oynadığı baba karakteri Güneşdağı kasabasına yani baba toprağına gidiyor. Bu olaydan tam 14 yıl sonra, öğrendiği üzücü bir haber sonrası mazideki defterlerin hepsini kapatmak zorunda hissediyor ve ailesini bir araya toplamak için kolları sıvıyor. ‘Babam ve Oğlum’un geçtiği çiftlikte çekilecek. "

Röportajın devamı için TIKLAYINIZ!

Gelişmeleri bildireceğiz!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER