“Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ünlüleri şakalamaya devam ediyor!

“Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ünlüleri şakalamaya devam ediyor!
Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”nin ünlüleri şakaladığı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda”nın üçüncü bölümünde de tempo ve eğlence tavan yapacak! Mustafa Topaloğlu ve Begüm Kütük’e en yakınlarının işbirliğiyle yapılan şakalar tarihi eserlerden bir mafya hesaplaşmasına uzanacak. Mithat Can, Akbağ ile işbirliği yapıp arkadaşlarından Tuba Ünsal’ı şakalayacak. Bu haftanın en çok konuşulacak şakasıysa Ata Demirer’e haftalar süren bir organizasyonla Serra Yılmaz ve Demet Akbağ tarafından yapılan şaka olacak.
 
Akbağ ‘şaka çetesi’yle üçüncü bölümde; Programın ilk şakası için Demet Akbağ ve ekibi Mustafa Topaloğlu’nun bir iş görüşmesi için gittiği eve kuruluyor. Ultra lüks evin sahibi iş adamı aslında Mustafa Topaloğlu’nun sandığı gibi biri çıkmıyor ve evi özel harekat timi basıyor!

Gecenin ikinci şakasında Begüm Kütük özel bir röportaj vermek için antikacı dükkanında televizyon ekipleriyle buluşuyor ve başına gelmeyen kalmıyor.

Gecenin üçüncü şakasında Demet Akbağ’ın yakın arkadaşı Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can, Akbağ ile işbirliği yapıp arkadaşlarından Tuba Ünsal’ı şakalıyor! Tuba Ünsal bir film görüşmesi için Mithat Can’la buluşuyor ve karşılaştığı herkesi ve yaşanılan her olayı aslında Demet Akbağ komuta merkezinden yönetiyor!

Ekibin son şakaladığı isim ise Demet Akbağ’ın pek çok filmde başrolü de paylaştığı aynı zamanda yakın arkadaşı Ata Demirer! Ata Demirer ünlü oyuncu Serra Yılmaz’ın davetiyle Bozaada’da bir serge salonuna gidiyor ve karşısında Serra Yılmaz’ın yanı sıra bölgede başka bir çekim yaptığı için bulunduğunu belirten Demet Akbağ ve ada sakinlerinden Hazım Körmükçü ile karşılaşıyor. Ata Demirer bunları tesadüf zannederken bütün bunlar Demet Akbağ tarafından bizzat yazılmış olan şakanın haftalar süren senaryosunun birer parçası! Bu birbirinden ünlü isimlerin olayın içindeyken de çok eğlendiği şaka haftaya damgasını vuracak!

"Demet Akbağ ile Çok Aramızda" bu akşam (18 Haziran) saat 21.00'de Show TV'de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER