“Tatlı Sohbetler”e Babalar Günü’nde Bülent Serttaş konuk oluyor!

“Tatlı Sohbetler”e Babalar Günü’nde Bülent Serttaş konuk oluyor!
CNN TÜRK’te, Aynur Tartan’ın medya, sanat ve iş dünyasından ünlü isimleri mutfağında ağırladığı “Tatlı Sohbetler”e, 18 Haziran Cumartesi günü saat 11:10’da, Yorumcu Bülent Serttaş konuk olacak.
 
Serttaş; Babalar Günü’nde mutfağa girip hem şarkı söyledi hem de Harput Köfte pişirdi! İyi bir eş, iyi bir aile babası ve aynı zamanda gerçek bir mutfak sevdalısı olan Serttaş; Aynur Tartan’ın hazırlayıp sunduğu “Tatlı Sohbetler” için mutfaktaki hünerlerini gösterirken “Babalar Günü”ne özel mesajlar vermeyi de ihmal etmedi.
 
Neşesi, enerjisi ve hoş sohbetiyle Aynur Tartan’ın mutfağına renk katan Serttaş;  memleketinin yöresel lezzetlerinden olan Harput Köfte’yi yaptı. Her yemeğe özel şarkı yaptığını söyleyen ünlü yorumcu, Harput Köfte’yi yaparken de şarkı söyledi.
 
Elinin lezzetinden ve mutfaktaki marifetlerinden söz eden Bülent Serttaş, en sevdiği öğünün de kahvaltı olduğunu açıkladı. Söz sevgiden açıldığında ise Serttaş; eşine olan aşkını da büyük bir samimiyetle dile getirdi. İyi bir eş, iyi bir aile babası olan yorumcu; baba olma sanatından, çocuk sevgisinden ve çocuklarından bahsederken “Babalar Günü”ne özel mesajlar da verdi. 
 
Aynur Tartan’ın, konuklarıyla birlikte sohbet yolculuğuna çıktığı, tadı-tuzu yerinde, enerjisi, neşesi yüksek “Tatlı Sohbetler”; Bülent Serttaş’ın konuk olduğu yeni bölümüyle 18 Haziran 2016, Cumartesi sabahı 11:10’da CNN TÜRK ekranlarında olacak.
 
CNN TÜRK’te, medya, sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerle mutfakta bir araya gelen Aynur Tartan; “Tatlı Sohbetler”de her hafta kolay, pratik, lezzetli küçük ikramlıkları konukları ile birlikte sevgi ve sohbetle hazırlıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER