İlker Ayrık’la “Var mısınız Yok musunuz”un ilk yarışmacıları belli oldu!

İlker Ayrık’la “Var mısınız Yok musunuz”un ilk yarışmacıları belli oldu!
İlker Ayrık’ın beklenen programı “Var mısınız Yok musunuz” un ilk yarışmacıları belli oldu.

Yakında ekranlara gelecek olan yarışma programı  “Var mısınız Yok musunuz” için gün sayan İlker Ayrık, birbirinden renkli yarışmacılarıyla bir araya geldi.  Heyecanını onlarla paylaşıp keyifli bir gün geçiren Ayrık, sezona bomba gibi girdiğinin sinyallerini verdi.   
  
Çok yakında ekranlara gelecek olan yarışma programı “Var Mısınız Yok Musunuz” için gün sayan İlker Ayrık ve ekibi yarışmacılarla Türkiye Hırvatistan milli maçını birlikte izledi. Daha sonra iftar yemeğine geçilen akşamda, yarışmacılar ve set ekibi arasında eğlenceli diyaloglar yaşandı. 
 
Maçın heyecanıyla hop oturan hop kalkan yarışmacılar, İlker Ayrık’ın eğlenceli sohbeti ile enerji ve moral depoladı. Tüm ekip ve İlker Ayrık’la muhteşem bir uyum yakaladıklarını söyleyen yarışmacılar,  izleyenleri çok eğlenceli ve dinamik bir programın beklediğini belirttiler.
  
İlker Ayrık “Var Mısınız Yok Musunuz” diyerek bu sezona da damgasını vuracak!
 
Yeni ve farklı bir içeriğiyle ekrana gelecek olan yarışma programında  bu kez çiftler yer alacak! “İlker Ayrık oyunları” da yarışmayı bambaşka bir eğlenceye taşıyacak.

Muhteşem ödüller...
 
‘Var Mısınız Yok Musunuz’ da  ‘500.000 TL para ödülünün yanı sıra araba ödülü de olacak. 
 
Tüm dünyada 76 ülkede yayınlanan ve Türkiye’de de bir efsane olan “Var Mısın Yok Musun” yarışmasının ismi de değişti. Yarışma artık eşli olduğu için ismi de “Var Mısınız Yok Musunuz” oldu. 
Endemol Shine Türkiye ve Pervasız Yapım’ın ortak yapımcılığını üstlendiği yarışma, “Var Mısınız Yok Musunuz” çok yakında Star TV’de izleyici ile buluşacak.”

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER