“Hayat Sevince Güzel” ekibi ilk bölümü birlikte izledi!

“Hayat Sevince Güzel” ekibi ilk bölümü birlikte izledi!
Yazın iddialı yapımları arasında yer alan “Hayat Sevince Güzel” dizisinin 1. Bölüm yemeği önceki gece (6 Haziran Pazartesi) Çeşme Kalesi’nde yapıldı.

FOX’un, yapımını Limon Film / Hayri Aslan’ın üstlendiği,  Eray Koçak’ın yönetmenliğini yaptığı, ‘Hayat Sevince Güzel’in “ yemeğine oyuncular ve yapım ekibinin yanı sıra FOX yöneticileri de katılarak destek verdi.

Özgün bir senaryo ve sağlam oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizide Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik,  Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik gibi başarılı isimler bulunuyor.

“Hayat Sevince Güzel” ilk bölümüyle sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Diziyle ilgili twitter’ da yapılan yorumlar, izleyicinin diziye tam puan verdiğini gösterdi.

Hayat Sevince Güzel ilk bölümü ile sosyal medyada gündeme oturdu. Twitter kullanıcıları, #hayatsevinceguzel etiketiyle, diziyi Türkiye Gündeminde ilk sırada tutarak TT yaptılar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER