#FOXyanımda Haziran ayı boyunca yollarda!

#FOXyanımda Haziran ayı boyunca yollarda!

Haziran ayı boyunca Çanakkale, İzmir, Muğla, Konya, Ankara, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Samsun ve Adana olmak üzere toplamda 10 şehir gezecek FOX tırı yola çıktı. Her şehirde 2 gün kalarak çeşitli oyunlar, aktiviteler ve çocuklara özel alanlar barındıran FOX tırı izleyicilerine ve yerel halka eğlenceli dakikalar vaad ediyor.

Halka atma oyunundan, Ramazan ayına özel kukla tiyatrosuna kadar pek çok farklı aktivitenin yer alacağı roadshow boyunca aynı zamanda izleyicilerle birebir temas kurmak adına ev ziyaretleri yapılacak ve birbirinden güzel hediyeler dağıtılacak. Aynı zamanda etkinlik kapsamında her şehirde gün boyunca FOX dizi ve programları yayınlanacak, akşamları ise yerel halk FOX dizilerini açık havada dev ekranda izleme şansı bulacak. Çeşitli ikramlarla gerçekleşecek açık hava sinema aktivitesinde izleyiciler her akşam farklı bir FOX dizisi izleyecek.

İzleyiciler FOX’un hangi gün hangi şehirde olduğunu FOX sosyal medya hesaplarından ve haber bültenlerinden takip edebilir. Haziran ayı boyunca sürecek roadshow’da alanı ziyaret eden misafirleri özel sürprizler bekliyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER