Explorer 2.0: Geri Dönüş Yok, Haziran’da Nat Geo’da!

Explorer 2.0: Geri Dönüş Yok, Haziran’da Nat Geo’da!
Himalaya Dağları’nın en yüksek tepesine yolculuk eden dağcıların yaşadığı serüven, Explorer 2.0: Geri Dönüş Yok ile 5 Haziran Pazar 20.00’da National Geographic Channel’da.

Himalaya Dağları’nın bittiği noktaya gitmek için zorlu yollardan geçen dağcı ekibin korkularının üzerine gittiği seyahatin detayları Explorer 2.0’ın yeni bölümü Geri Dönüş Yok ile 5 Haziran Pazar 20.00’da National Geographic Channel’da ekranlara geliyor. Dünyanın en tehlikeli rotalarından biri olan Myanmar Ormanları’ndan Himalaya Dağları’nın bittiği Hkakabo Razi Tepesi’ne kadar olan 240 kilometrelik zorlu yol, bu özel seri ile Nat Geo ekranlarına geliyor.

Explorer 2.0: Geri Dönüş Yok ile Güney Asya’nın en yüksek tepesi sanılan Hkakabo Razi’nin gerçekten en yüksek nokta olup olmadığı modern tekniklerle doğrulanmaya çalışılıyor. Tarihte sadece 2 kişinin hayatta kalarak bu noktaya çıktığı gerçeğini göğüsleyen dağcılar; zehirli yılanlar, ayak basılmamış vahşi topraklar ve karlı tepelerin dondurucu soğuğu ile içlerindeki güç sayesinde başa çıkıyorlar.
Explorer 2.0: Geri Dönüş Yok, 5 Haziran Pazar günü 20.00’de National Geographic Channel’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER