Kendi Düşen Ağlamaz’da Cuma gecesi “Müzisyenler” yarışıyor!

Kendi Düşen Ağlamaz’da Cuma gecesi “Müzisyenler” yarışıyor!
TRT 1 ekranlarının yepyeni bilgi yarışması ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ın 3 Haziran Cuma geceki bölümünde müzisyen arkadaşlardan oluşan Tufan, Serdar ve Caner grubu yarışıyor. Sunuculuğunu Bay J’nin üstlendiği yarışmada hem sunucu hem de yarışmacılar eğlenceli dakikalar yaşarken, sulara gömülüyor.

Enerjileri ve komik sahne anılarıyla yarışmaya renk katan Müzisyenler Grubu’nun amacı en az 300.000 TL ile yarışmadan ayrılmak. Solist, gitarist ve klavyeci arkadaşların müzik aletleri ile ilgili bir soruda yaşadıkları kararsızlıklarla izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Renklilerle beyazları aynı suya basan yarışma Kendi Düşen Ağlamaz 3 Haziran 2016 Cuma gecesi, saat 22.00’de TRT 1’ ekranlarında.

Dostlar yarışıyor; bazıları suya karışıyor!
‘Kendi Düşen Ağlamaz’da yarışmacılar, 3 kişilik gruplar halinde yarışıyorlar. Yarışmanın başında sahip oldukları 1 milyon TL’yi, 7 soru boyunca korumaya çalışıyorlar. ‘Kendi Düşen Ağlamaz’, diğer yarışmaların tersine, yarışmacıları 1 milyon TL ile oyuna başlatıyor. Yanlış cevap verildiğinde, yarışmacıların hepsi suyu boylayıp yarışmaya veda ediyor ya da sunucu sulara gömülürken, yarışmacılar kazandıkları paranın sevincini yaşıyor.

Yüzde yüz yerli!
Okaliptus Medya tarafından tasarlanan; yüzde yüz yerli yapımı ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ 3 Haziran 2016 Cuma gecesi, saat 22.00’de TRT 1’ ekranlarında seyirci ile buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER