Onur Saylak'tan ilk uzun metraj film geliyor: Daha!

Onur Saylak'tan ilk uzun metraj film geliyor: Daha!
-- ÖZEL HABER--

"Şimdi kendime bir hikaye anlatacağım ve artık sadece buna inanacağım."

Başarılı oyuncu Onur Saylak'ın kamera arkasına merakı sevenlerince malum. Geçtiğimiz yıl çektiği kısa filmi Orman (The Jungle) ile çok başarılı bir süreç geçiren oyuncu şimdi de ilk uzun metraj filmini çekmeye hazırlanıyor. Yaz aylarında sete çıkması planlanan film Hakan Günday'ın romanı Daha'dan beyazperdeye uyarlanıyor. Daha'nın senaryolaşma sürecinde Hakan Günday ve Onur Saylak da yazar ekibinde yer aldılar.

Daha hakkındaki ilk bilgiyi Ferzan Özpetek'in son filmi İstanbul Kırmızısı'nın veda yemeğine katılan Tuba Büyüküstün'den öğrendik. Uzun zamandır masa üstü çalışmaları devam eden film Ağustos ayında sete çıkacak. Filmin, Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat van Eck, Erkan Avcı, Turgut Tunçalp, Tuba Büyüküstün, Selim Bayraktar, Ahmet Melih Yılmaz, Kağan Uluca, Uğur Aslan, Sedat Can Güvenç, Pervin Bağdat, Selen Öztürk, Lara Aysal, Tankut Yıldız, Onur Akgülgil, Biğkem Karavuz'dan oluşan oyuncu kadrosu da oldukça heyecan verici.

Şimdiden bütün ekibe bol şans diliyoruz!
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER