“Delibal” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!

“Delibal” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!
Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getirmeye devam eden Moviemax Turk HD, izleyicilerini 21 Mayıs Cumartesi akşamı TV’de ilk kez yayınlanacak “Delibal” filmi ile buluşturacak.

En iyi ve en yeni Türk filmlerinin adresi Moviemax Turk HD, TV’de ilk kez ekrana getireceği “Delibal” filmi için izleyicilerini ekran başına davet ediyor.

2015 yılının öne çıkan yerli romantik filmleri arasında yer alan “Delibal” 21 Mayıs Cumartesi günü saat 22:00’da, televizyonda ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Turk HD’de olacak.

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı filmin yönetmeni Ali Bilgin, senaristi ise Yıldırım Türker. Diğer önemli rolleri Nazan Kesal, Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Mustafa Avkıran, Toprak Sağlam ve Bahtiyar Engin gibi isimler üstleniyor.

Filmde, aynı üniversitede öğrenci olan Barış ve Füsun’un tutku dolu aşk hikayesi anlatılıyor. Ayrıca filmde Sezen Aksu’nun sözlerini yazdığı ve yine bestesini Sezen Aksu ve Ozan Bayraşa’nın yaptığı “Mutlu Sonsuz “ şarkısı oyuncu Çağatay Ulusoy tarafından başarıyla seslendiriliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER