ATV, dijital yüzünü yeniledi!

ATV, dijital yüzünü yeniledi!
Aylardır birinciliğini koruyan atv, dijital platformlardaki yüzünü yeniledi. Her ay 7 milyon* ziyaretçisi olan atv’nin internet sitesi atv.com.tr ve mobil uygulamaları yeni tasarımıyla izleyicisinin kullanımına sunuldu.
 
atv izleyicileri bundan sonra atv.com.tr’nin yeni tasarımıyla birlikte sevdiği dizilere ve programlara çok daha rahat erişim sağlayabilecekler. Ziyaretçilerine daha büyük görsellerle kullanım kolaylığı sağlayan yeni site tasarımı, dönemin trendi olan “kullanıcı dostu” olması özelliğiyle öne çıkıyor. Yeni tasarım sayesinde, tüm cihazlara uyumluluk gösteren atv.com.tr, birçok yeniliği de kullanıcıların beğenisine sunuyor…


 
Canlı yayın izlerken geri sarma özelliği
atv.com.tr üzerinden izlenen atv yayını, 30 dk. geriye gidilerek izlenebiliyor. Televizyonda kaçırılan bir sahne, atv.com.tr’den geri sarıp izlenebiliyor. Yani, bu yeni özellik sayesinde, siteye yeni erişilmiş olsa bile yanının 30 dk. öncesi de seyredilebilecek.


 
atv yıldızları ile ilgili tüm bilgiler atv.com.tr’de!
atv’nin sevilen dizilerinin oyuncuları ile ilgili tüm bilgiler tek bir yerde toplanacak. Ana sayfa üzerinden istenilen oyuncunun biyografisine kolayca erişilebilecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER