Kaptan Amerika: Kahramanlar Savaşı’nın durdurulması zor karakterleri sizleri bekliyor!

Kaptan Amerika: Kahramanlar Savaşı’nın durdurulması zor karakterleri sizleri bekliyor!
Ustalıkla kullandığı kalkanıyla dünyanın en iyi süper kahramanlarından biri olan Kaptan Amerika ve demir yumruğuyla Iron Man, 6 Mayıs’ta gösterime girecek yeni filminde sevenlerini taraf seçmeye ve heyecan dolu bir aksiyona davet ediyor. Yeni filmde insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler'in yenilenmiş ekibinin lideri olarak gördüğümüz Kaptan Amerika, Iron Man ve kahramanların figür, anahtarlık, kumbara ve aksesuarları n11.com’da meraklılarını bekliyor.

Başrollerde Chris Evans ve Robert Downey Jr’ın oynadığı, Marvel Comics'in Civil War çizgi roman serisinden uyarlanmış yeni filmin heyecanı, film karakterlerinin figürleri, anahtarlıkları, kumbara ve aksesuarlarıyla hayat bulmaya devam ediyor. Çocukların, çizgi roman severlerin ve aksiyon figürü koleksiyonerlerinin gözdesi filmin ürünleri n11.com’da meraklılarını bekliyor. Macera sadece sinemada kalmıyor, filmden alınan ilhamla tasarlanan figürler, kumbaralar ve logolu anahtarlıklarla heyecan, gerçek hayata taşınıyor.

Ürün serisinde takımın durdurulması zor kahramanlarının figürlerinin yanı sıra Tony Stark zenginliğine ulaşmanıza yardımcı olacak Iron Man kumbara yer alıyor. Dünyayı her çeşit tehlikeden korumayı görev edinmiş süper kahraman ekibi Avengers logosu ve en sevilen üyelerden Captain America'nın kalkanı ise anahtarlık olarak cebinize giriyor. Spider-Man, güçlü dev Hulk ve daha birçok karakter n11.com’da hayranlarını bekliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER