Almanya ve Amerika’da gerçekleştirilecek boks geceleri NTV Spor’da!

Almanya ve Amerika’da gerçekleştirilecek boks geceleri NTV Spor’da!
Almanya ve Amerika’da gerçekleştirilecek boks geceleri NTV Spor’dan canlı yayınlanacak.
 
Kubrat Pulev - Dereck Chisora / EBU Ağır Sıklet Avrupa Şampiyonluk Maçı / canlı
 
Saul Canelo Alvarez - Amir Khan / WBC Orta Sıklet Dünya Şampiyonuk Maçı / canlı
 
Önce Almanya Sonra Amerika
Saat 22:00’de Almanya’nın Hamburg şehrinde başlayacak olan canlı yayın maratonu, sabaha karşı 04:00’te ABD’de devam edecek. Ağır sıklette Avrupa şampiyonu, orta sıklette dünya şampiyonu belli olacak.
 
İlk Durak Almanya
Gecenin ana maçında Bulgarların 1 numarası Kubrat Pulev, ünlü İngiliz boksör Dereck Chisora ile Avrupa Şampiyonluğu için ringe çıkacak. Bu karşılaşmanın galibi aynı zamanda gelecek yıl dünya şampiyonluğu için Anthony Joshua’nın karşısına çıkma hakkını da elde edecek.
 
Adanalı Anthony Yiğit Ringe Çıkıyor
Gecenin bir diğer önemli maçında iki yenilgisiz boksör, Adanalı Anthony Yiğit ve İrlandalı rakibi Philip Sutcliffe süper hafif sıklette kozlarını paylaşacak.
 
Amerika’da Dev Boks Gecesi
Saatler 04:00’ü gösterdiğinde gecenin ikinci durağı Amerika Birleşik Devletleri olacak. Las Vegas’ta düzenlenecek dev gecenin ana maçında Meksikalı orta sıklet dünya şampiyonu Saul “Canelo” Alvarez ile eski dünya şampiyonlarından Pakistan asıllı İngiliz boksör Amir “King” Khan karşı karşıya gelecek. Floyd Mayweather Jr emekliliğini açıkladığı günden beri profesyonel boksun 1 numaralı yıldızı olarak kabul edilen Canelo, geçtiğimiz Kasım ayında NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanan karşılaşmada Miguel Cotto’yu yenerek kazandığı dünya şampiyonluk kemerini ilk kez savunmaya çalışacak.
 
 
Heyecan dolu karşılaşmalar Cumartesi gecesi saat 22.00 itibarıyla NTV Spor’da. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER