Tv'de İlk Kez: '' Ejder Kılıcı'' Star Tv'de ekrana geliyor!

Tv'de İlk Kez: '' Ejder Kılıcı'' Star Tv'de ekrana geliyor!
Aksiyon filmlerinin yıldızı Jackie Chan’in de rol aldığı 2015, Çin yapımı Ejder Kılıcı günümüzden 2000 yıl önceyi anlatıyor.
 
Orjinal Adı: Dragon Blade
Yönetmen : Daniel Lee
Oyuncular:  Jackie Chan, John Cusack, Adrien Brody
Türü: Aksiyon, macera
Yapım Yılı: 2015 / ABD, İngiltere
 
Çin sinemasının en yüksek bütçeli yapımı olma özelliğini taşıyan Ejder Kılıcı, zengin oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Filmde; Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody’nin yanı sıra ülkemizden de bir isim olan oyuncu Emrah Yılmaz yer alıyor.
 
İPEK YOLU VE BÖLÜNEN BİR UYGARLIK ŞİMDİ BİRARAYA GELİYOR
 
General Lucius'un önderlik ettiği Romalı bir lejyon İpek Yolu üzerinde ilerlemektedir. Amaçları Consul Crassus'un oğlu Publius'u, hain kardeşi Tiberius'tan korumaktır. General Lucius, Publius'u yanına alıp doğuya kaçırır. Lucius ve lejyonu yol üzerinde Batı Bölgesi İpek Yolu Koruma Ordusu'nun kumandanı Huo An ile savaşır. İki taraf da ihanete uğramıştır ve birbirlerine saygı duyarlar. Huo An sonunda Romalı lejyona kum fırtınasından korunmaları için sığınak verir. Lucius'un askerleri ise bunun karşılığında Huo An'ın askerlerine Vahşi Kazlar Kapısı'nı tamir etmesi için yardım edecektir. Kötücül Tiberius kalabalık ordusuyla Huo An'ın topraklarına gelir ve ondan Lucius ve Publius'u iade etmesini ister. Diğer türlü Çintopraklarını işgal edeceğini belirtir. Huo An topraklarını korumak ve üzerindeki hain damgasını temizlemek için Tiberius ile savaşacak ve bunun için de 36 farklı milletten savaşçıyı bir araya getirecektir.
 
Yayın Saati: 20.00
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER