Kalbim Yangın Yeri dizisinden ilk bölüm galerisi geldi!

Kalbim Yangın Yeri dizisinden ilk bölüm galerisi geldi!
Başrollerini Hande Soral, Kaan Yıldırım, Oğuz Peçe ve Ece Çeşmioğlu’nun paylaştığı yeni dizi Kalbim Yangın Yeri dizisinden ilk fotoğraflar yayınlandı.

Yapımcılığını Avşar Film’in yaptığı dizisinin hikayesini; Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcam, yönetmenliğini ise; Eylem Koza yapıyor.

Dizinin ilk bölümünde; Leyla, Volkan’a olan aşkını kalbine gömmüş, Onu unutabilmek için dünyanın öbür ucuna taşınmıştır... Ancak kader iki aşığı yine bir araya getirir... Leyla’nın kardeşi Sevda evlenmektedir, üstelik Volkan’la... Volkan’ın babası Şahin yıllar öncesine dayanan intikam oyununa oğlunu da dahil eder.. Volkan ve Sevda’nın evliliği bu intikamın bir parçasıdır... Ancak her şeyden habersiz olan Sevda Volkan’a büyük bir aşkla bağlıdır... Leyla kalbine gömdüğü aşkının kardeşiyle evlendiğini öğrenince şoka girer... Tek istediği şey düğünden hemen sonra buralardan ve Volkan’dan kaçmaktır... Çünkü kardeşi Sevda’nın mutluluğu buna bağlıdır... Üstelik Leyla’nın kimsenin bilmemesi gereken çok büyük bir sırrı daha vardır.. Bu krizin içinden çıkmaya çalışırken Leyla için işler iyice sarpa sarar.. Yıllardır Leyla’ya aşık olan çocukluk arkadaşı Mehmet evlenme teklif eder... Günsoy ve Koyukan ailelerinin arasındaki sırlar, perde arkası bilinmeyen olaylar ve oyunlar herkesin hayatına bomba gibi düşecek ve kalpleri yangın yerine çevirecektir...

Gülenay Kalkan, Turgay Kantürk, Gonca Cilasun, Demet İyigün, Yosi Mizrahi ve Servet Pandur’un da oyuncu kadrosunda olduğu Kalbim Yangın Yeri, fedakarlıklar, sırlar, ihanet ve aşklarla dolu hikayesiyle, 30 Nisan Cumartesi akşamı FOX ekranlarında başlıyor. 

İlk bölüm galerisine ulaşmak için TIKLAYINIZ!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER