Çağatay Ulusoy'un yeni televizyon projesinde son gelişmeler neler?

Çağatay Ulusoy'un yeni televizyon projesinde son gelişmeler neler?
-- ÖZEL HABER--

Ay Yapım'ın Çağatay Ulusoy için Martin Scorsse'nin yönettiği 2006 yapımı, -ülkemizde Köstebek adıyla vizyona giren- The Departed filminden yola çıkarak bir proje oluşturduğunu daha önce duyurmuştuk. "The Departed" ya da "Hong Kong" üzerinden yürüyen yasal bir uyarlama olacağını düşündüğümüz hikayenin meğer söz konusu filmlerle "Mafya'ya sızan genç polis ile Polis Teşkilatı'na sızan genç mafya" temasından başka benzer bir tarafı yokmuş.

Hikayeyi kurması için kalemine Kayıp ve Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinden aşina olduğumuz Elif Usman Ergüden ile anlaşılmıştı. Taraflar ortaya çıkan senaryoda tam olarak mutabık kalamayınca yazar değişikliğine gidilmiş. Duyumlarımıza göre projeyi birkaç bölüm Gecenin Kraliçesi; Ay Yapım için de Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde olacağı sinema filmini yazan deneyimli senarist Ertan Kurtulan devralmış.

Diziyi büyük bir olasılıkla Ali Bilgin'in çekmesi bekleniyor. Yayın tarihi şimdilik -en geç- 2017 Ocak olarak planlanıyor. Proje ile Atv'nin çok ilgilendiği de sektör kulislerindeki fısıltılardan biri. Kısmet..

Gelişmeleri bildireceğiz..


Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER